1. “Tele2SSC” wins the third title in a row

On Sunday, 20th of August, a traditional LikeIT.lv beach soccer tournament for IT companies took place at Kipsala beach in Riga. Eight teams competed for the cup, which was grabbed by “Tele2SSC”, that in the final game passed “Accenture” after the penalty kicks. Third place taken by “Evolution Gaming”.

Read more »
  2. “Tele2SSC” kļūst par trīskārtējiem LikeIT.lv kausa ieguvējiem

Svētdien, 20.augustā, Ķīpsalas pludmalē notika tradicionālais LikeIT.lv pludmales futbоla turnīrs IT uzņēmumu komandām. Finālā pēcspēles sitienu sērijā, revanšējoties “Accenture” par zaudējumu apakšgrupā, par trīskārtējiem kausa ieguvējiem kļuva “Tele2SSC” pārstāvji. Trešo vietu izcīnīja “Evolution Gaming” komanda.

Read more »
  3. Poll results: How do we prefer to communicate at work?

In a recent poll, we asked our visitors to vote for their favourite communication channels. The answers are in, and here are the results.

Read more »
  4. LikeIT.lv turnīrā otro gadu pēc kārtas triumfē “Tele2SSC” komanda

Sestdien, 20.augustā, noritēja nu jau par tradīciju kļuvušais LikeIT.lv pludmales futbola turnīrs IT kompānijām. Šogad tika sasniegts dalībnieku rekordskaits – deviņas komandas, bet par uzvarētājiem otro gadu pēc kārtas kļuva “Tele2SSC”, kas finālā ar rezultātu 3:1 pārspēja “Evolution Gaming”.