watermark
SIA "DYNATECH"

MAKSĀJUMA PRODUKTU BIZNESA ATTĪSTĪTĀJS/-A

SIA "DYNATECH" - Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-10-13

Strauji augoša maksājumu pakalpojumu nodrošināšanas projektu galvenais operāciju direktors projektu un komandas vadīšanai.

Pienākumi:

  • Projektu vadība (projektu plānošana un organizēšana)
  • Komandas vadība (komandas ikdienas darba uzraudzība)
  • Sadarbības veidošana ar esošajiem partneriem
  • Ienākošo un izejošo karšu darījumu uzraudzība
  • Pilna cikla produktu pārvaldība, tostarp procesi un saziņa ar klientiem un ieinteresētajām personām
  • Produktu cenu noteikšanas perspektīvu un ienesīguma pārvaldība   saskaņā ar attiecīgajiem aprites cikla posmiem
  • Pārmaiņu virzīšana un ieviešana, tostarp juridisko un normatīvo prasību izpilde, karšu un izdevējorganizāciju prasību ievērošana
  • Izvēlēto klientu darījumu analizēšanas uzraudzība, lai noteiktu krāpšanas modeļus, un noteikumu izstrāde krāpšanas gadījumu skaita samazināšanai. Strīdu risināšana attiecībā uz krāpšanu, maksājumu atmaksu, u.c. (būtu vēlama)
  • Atbalsta sniegšana tālākai krāpšanas novēršanas risinājumu izstrādei un esošo krāpšanas noteikumu kopuma efektivitātes novērtēšana (krāpšanas gadījumu noteikšanas proporcija, maldīgi pozitīvo rezultātu proporcija)

Prasības:

  • Augstākā izglītība sociālās zinātnēs
  • 2-5 gadu pieredze finanšu pakalpojumu jomā
  • Profesionāla pieredze analītikā
  • Pieredze projektu vadībā
  • Pieredze analīzes rīku lietošanā
  • Zināšanas par kredītkaršu maksājumiem un ar tiem saistītajiem krāpšanas riskiem
  • Zināšanas par Visa un MasterCard vispārējiem noteikumiem
  • Labas saziņas prasmes
  • Lieliskas laika pārvaldības prasmes un spēja organizēt uzdevumus
  • Lēmumu pieņemšana un atbildība
  • Pilnveidošanās un pētniecība
  • Izcilas rakstiskas angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas

Tiks uzskatīts par priekšrocību:

  • Pieredze noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā (pieredze e-komercijas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību) ar nerezidentu uzraudzību
  • Banku vai finanšu iestāžu darbību regulējošo Eiropas Savienības un Latvijas tiesību aktu prasību ievērošanas uzraudzība, kā arī starptautisko organizāciju rekomendāciju prasību ievērošanas uzraudzība un zināšanas noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā

Mēs piedāvājam:

Būt daļai no augoša uzņēmuma. Būt daļai no dinamiskas komandas. Būt daļai no risinājuma. Būt daļai no DYNATECH!
DYNATECH nodrošina konkurētspējīgu atalgojumu un vietu pastāvīgai profesionālai izaugsmei. Mūsu birojs ir vieta, kur dalīties ar idejām un sadarboties, nodrošinot vēlamos rezultātus.

Ja jūs ieinteresēja šī vakance, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu join@dynatech.lv

Location
Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-10-13