watermark
SIA "DYNATECH"

Grafiskais/-ā Dizaineris/-e

SIA "DYNATECH" - Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-11-14

Pienākumi:

  • Digitālo un drukas mārketinga materiālu izstrāde (WEB baneri, logotipi, plakāti, reklāmas lapas, bukleti, vizītkartes u.c.);
  • WEB lapu projektēšana pamatojoties uz vadlīnijam;
  • Prototipu izstrāde WEB lapām un lietotnēm.

Prasības:

  • Adobe Illustrator, Adobe Photoshop;
  • Izpratne par fontiem, teksta pielietošanu, tipografiku un modulāro tīklu;
  • Pieredze WEB lapu UI un UX izstrādē;
  • Spēja loģiski argumentēt un pamatot sava dizaina risinājumus, strādājot komandā;
  • Spēja patstāvīgi un produktīvi organizēt savu darbu;
  • Labas angļu valodas zināšanas;
  • Vēlama pieredze un izglītība grafiskā dizaina jomā.

Tiks uzskatīts par priekšrocību:

  • Iemaņas darbā ar video redaktoriem;
  • Pieredze grafiskā dizaina materiālu sagatavošanā atbilstoši poligrāfijas standartiem;
  • Izpratne par mārketinga un reklāmas dizainu.

Mēs piedāvājam:

Būt daļai no augoša uzņēmuma. Būt daļai no dinamiskas komandas. Būt daļai no risinājuma. Būt daļai no DYNATECH (reģ. nr. 40203012485).
DYNATECH nodrošina konkurētspējīgu atalgojumu un vietu pastāvīgai profesionālai izaugsmei. Mūsu birojs ir vieta, kur dalīties ar idejām un sadarboties, nodrošinot vēlamos rezultātus.

Ja jūs ieinteresēja šī vakance, sūtiet savu CV un portfolio uz join@dynatech.lv

Location
Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-11-14