watermark
SIA "DYNATECH"

IT ADMINISTRATORS/-E

SIA "DYNATECH" - Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-07-14
Summary

Prasības:

  • Interese par informācijas tehnoloģijām;

  • Augsta atbildības sajūta, vēlme nepārtraukti pilnveidoties un papildināt zināšanas;

  • Mērķtiecīga, uz rezultātu orientēta personība;

  • Iegūta izglītība IT jomā;

  • Zināšanas par IT infrastruktūras uzbūvi un darbību;

  • Pastāvīga vēlme attīstīties un pilnveidot profesionālas iemaņas;

  • Iepriekšēja pieredze IT administratora amatā.

    Par priekšrocību tiks uzskatītasļoti labas zināšanas datortīklu tehnoloģijās (LAN), Windows un Linux sistēmu zināšanas un labas TCP/IP; VoIP un telefonija.

Pienākumi:

  • Dažādu IT projektu administrēšana, uzturēšana un attīstīšana;

  • Atbalsta sniegšana iekšējo sistēmu uzturēšanā un administrēšanā;

  • IT sistēmu incidentu risināšana, tehnisko problēmu analīze un novēršana;

  • Komunikācija un sadarbība ar citām uzņēmuma struktūrvienībām.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu strauji augošā uzņemumā;

  • Atvērtu un draudzīgu vidi patīkamajās ofisa telpās;

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;

  • Karjeras izaugsmes iespējas.

    Ja Jūs ieinteresēja šī vakance un Jūs esat piemērots/-a kandidatūra, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi  IT ADMINISTRATORS/-E uz e-pastu hr-it@dynatech.lv

    Noteikti sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Location
Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-07-14