JIRA Speciālists/-e (DevOps)

DYNATECH - Elegant solutions for tomorrow’s needs.

DYNATECH is the hub of operations and the key to DYNINNO Groups success. DYNATECH creates cutting edge technology to enable our global achievements. From programming and design to technical support and maintenance. The company mission is to promote and strengthen the synergy between the group's proprietary technologies and unique know-how within our client businesses. With every project we seek to promote our core values: focus on results, dynamism, innovation and a positive attitude. Due to expansion within the company, we are looking for:

Galvenie pienākumi:

  • Konfigurēt un uzturēt JIRA, Service Desk, Confluence;
  • Pārliecināties, ka ir ieviestas pienācīgas dublējuma procedūras, pārraudzīt traucējummeklēšanu, ārkārtas atkopšanu un nodrošināt atbalstu, kad tas nepieciešams;
  • Sniegt personālam un lietotājiem palīdzību ar sistēmu saistīto problēmu risināšanā (1. un 2. līmeņa atbalsts);
  • Palīdzēt izstrādāt dažādu sistēmu integrācijas metodes to pienācīgai kopīgai darbībai;
  • Nodrošināt galalietotāju apmācību.

Prasības:

  • Pieredze JIRA konfigurēšanā: problēmu veidi, ekrāna shēmas, atļauju shēmas, paziņojumu shēmas u.tml.;
  • Pieredze darbplūsmas attīstībā ar vairākiem nosacījumiem un pēcpārejas pasākumiem;
  • Praktiska pieredze ar Linux;
  • Klientu apkalpošanas prasmes;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • Labas organizatoriskās prasmes un spēja noteikt uzdevumu prioritāti;
  • Latviešu, angļu un krievu valodas prasmes.

Mēs piedāvājam:

Būt daļai no augoša uzņēmuma. Būt daļai no dinamiskas komandas. Būt daļai no risinājuma. Būt daļai no DYNATECH (reģ. nr. 40203012485).
DYNATECH nodrošina konkurētspējīgu atalgojumu un vietu pastāvīgai profesionālai izaugsmei. Mūsu birojs ir vieta, kur dalīties ar idejām un sadarboties, nodrošinot vēlamos rezultātus.

Ja jūs ieinteresēja šī vakance, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu join@dynatech.lv

Additional information

Deadline for application:
Nov 14th, 2017
Location:
Mednieku iela 4a, Riga
Contact person:
Jekaterina M.
Contact phone:
25724494
Type of job:

Login with:
LinkedIn Facebook Draugiem.lv Google

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Favourites

Similar job offers

popstrap.com