watermark
AS BlueOrange Bank

DB ADMINISTRATORS/E

AS BlueOrange Bank - Smilšu 2, Rīga
Deadline
2018-01-05
Summary

Tavi pienākumi būs:

  • bankas datubāzes uzturēšana;
  • identificēt un novērst kļūmes datu bāzēs darbībā;
  • piedalīties informācijas sistēmu testēšanā un ieviešanā;
  • atbalstīt un konsultēt bankas darbiniekus ar Bankas Informācijas tehnoloģiju saistītos jautājumos;
  • piedalīties dokumentāciju izstrādē un uzturēšanā.

Nepieciešamās kompetences:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
  • vismaz 2 gadu praktiska pieredze MS SQL Server administrēšanā;
  • prasmes datu bāzu projektēšanā, programmēšanā, SQL programmēšana un optimizēšana;
  • Microsoft platformu un produktu pārzināšana;
  • Microsoft Reporting Services pārzināšana;
  • spēja analizēt problēmas un rast risinājumus;
  • pieredze darbā ar finanšu informācijas sistēmām tiek uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme komunicēt latviešu, krievu un angļu valodā;
  • iniciatīva, augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas iemaņas un spēja strādāt patstāvīgi;
  • vēlme iegūt jaunas zināšanas un pieredzi.
  • iniciatīva, patstāvība un spēja strādāt ar vairākiem projektiem vienlaicīgi.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku un atbildīgu darbu stabili augošā komercbankā;
  • labi aprīkotu darba vietu Vecrīgā;
  • sadarbību ar profesionāliem un draudzīgiem kolēģiem;
  • pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • papildu labumus darbiniekiem, tostarp veselības apdrošināšanu un papildu brīvdienas;
  • apmācības iespējas un profesionālās izaugsmes iespējas atbilstoši jūsu iniciatīvai un sniegumam.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu līdz 05.01.2018.(ieskaitot).

Sazināsimies ar jums, ja tiksiet aicināts uz interviju. Atbildi nosūtīsim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Ja 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu termiņa neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, ir uzskatāms, ka esat saņēmis no BlueOrange Bank atteikumu.

Location
Smilšu 2, Rīga
Deadline
2018-01-05