watermark
AS BlueOrange Bank

FRONT-END izstrādātājs/a

AS BlueOrange Bank - Smilšu 2, Rīga
Deadline
2018-01-05
Summary

Tavi pienākumi būs:

  • izstrādāt web un mobilās aplikācijas;
  • pētīt un pielietot jaunas tehnoloģijas, rīkus un metodoloģijas.

Nepieciešamās kompetences:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju vai citā ar nozari saistītā jomā;
  • pieredze darbā par web izstrādātāju ne mazāka kā 2 gadi;
  • pieredze web un mobilo aplikāciju izstrādē;
  • labas zināšanas HTML5, XHTML, CSS, SCSS, JavaScript, jQuery;
  • labas cross-browser compatibility zināšanas,
  • spēja rakstīt tīru, viegli uzturamu un papildināmu kodu, ievērojot labākās prakses;
  • pieredze ar Foundation vai Bootstrap tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze ar Angular/Node/React un citiem JavaScript ietvariem tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze finanšu sistēmu izstrādē un paša veidots portfolio tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • prasme komunicēt latviešu, krievu un angļu valodā;
  • iniciatīva, patstāvība un spēja strādāt ar vairākiem projektiem vienlaicīgi.

Mēs piedāvājam:

  • dinamiski un atbildīgu darbu stabili augošā komercbankā;
  • labi aprīkotu darba vietu Vecrīgā;
  • sadarbību ar profesionāliem un draudzīgiem kolēģiem;
  • pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • papildu labumus darbiniekiem, tostarp veselības apdrošināšanu un papildu brīvdienas;
  • apmācības iespējas un profesionālās izaugsmes iespējas atbilstoši jūsu iniciatīvai un sniegumam.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu līdz 05.01.2018.(ieskaitot).

Sazināsimies ar jums, ja tiksiet aicināts uz interviju. Atbildi nosūtīsim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Ja 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu termiņa neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, ir uzskatāms, ka esat saņēmis no BlueOrange Bank atteikumu.

Location
Smilšu 2, Rīga
Deadline
2018-01-05