watermark
AS "Citadele banka"

DWH servisa vadītājs

AS "Citadele banka" - Riga
Deadline
2016-12-16
Summary

Pozīcijas mērķi/pienākumi:

  • Komandas vadība - pārraudzīt, optimizēt komandas darbu
  • Rast risinājumus nestandarta situācijās, konsultēt kolēģus
  • DWH attīstība, pilnveidošana atbilstoši biznesa prasībām- biznesa analīze, projektēšana
  • Servisa nepārtrauktība, pārredzamība
  • Komunikācija, sadarbības nodrošināšana ar citām IT komandām un vadību
  • Izveidot spēcīgas un uzticamas attiecības ar biznesu, celt DWH komandas vērtību

Iemaņas un kvalifikācija:

  • 5+ gadu pieredze IT jomā;
  • 2+ gadu pieredze darbā ar Oracle tehnoloģijām;
  • Pieredze komandas vadībā, plānošanā;
  • Pieredze data warehouse risinājumu projektēšanā un realizācijā;
  • Pieredze finanšu sfērā
  • Ļoti labas komunikācijas prasmes un analītiskās iemaņas;
  • labas latviešu, krievu vai angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu darbu lielā, augošā uzņēmumā;
  • profesionālus, racionālus un draudzīgus kolēģus un vadību;
  • pieredzi Baltijas mēroga projektos;
  • iespēju piedalīties produktu izstrādē no idejas līdz realizācijai;
  • mūsdienīgu ofisu tuvu Vecrīgai;
  • pievilcīgu algu un papildu labumus – veselības apdrošināšanu, profesionālus apmācības
    kursus u.c.

Ja pozīcija šķiet interesanta un ir vēlme uzzināt vairāk, informē mūs, sazinoties ar Anniju Babri.
Uzrunāsim kandidātus, kas tiks aicināti uz sarunu.

SIA "LikeIT", 32-14 Kr. Barona iela, Riga, LV-1050, Reg.N. 40103859256.

Location
Riga
Deadline
2016-12-16