watermark
AS Digital Mind

Java (Oscript) izstrādātājs

AS Digital Mind - Riga
Deadline
2017-08-14
Summary

Šajā pozīcijā Tavi ikdienas pienākumi būs:

  • Jaunu moduļu/aplikāciju izstrāde uz Java bāzes platformai OpenText (http://www.opentext.com);
  • Esošo sistēmu attīstība un prasību nosegšana Rīgas un Tallinas ofisiem;
  • Java bāzētu web servisu izstrāde;
  • Integrāciju izstrāde - Axapta, DB, WS u.c.

Ja Tev ir:

  • Vismaz 2 gadu Java izstrādes pieredze;
  • Zināšanas un pieredze darbā ar WEB servisiem, SQL datu bāzēm;
  • Pieredze ar JavaScript (React, Angular) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Pieredze atsevišķa programmprodukta izstrādē un tā arhitektūras plānošanā;
  • Labas analītiskās spējas, precizitāte, patstāvība un mērķtiecība;
  • Lietišķas saskarsmes iemaņas, spējas aizstāvēt viedokli, prezentēt projekta rezultātus;
  • Ļoti labas angļu un labas latviešu, krievu valodas zināšanas.

Pievienojies mūsu komandai un iegūsti:

  • Iespēju darboties Baltijas mērogā;
  • Paralēli izstrādei sadarboties ar klientiem, iet tuvāk biznesa pusei;
  • Iespēju ar savu darbu radīt uzskatāmu pievienoto vērtību;
  • Iespēju profesionāli augt, piedaloties gan iekšējās, gan ārējās apmācībās, piedalīties starptautiskos projektos ar lieliem, zināmiem klientiem;
  • Konkurētspējīgu fiksēto atalgojumu, sociālo paketi un bonusus par sasniegumiem darbā;
  • Uz vērtībām un rezultātu orientētus, dzīvespriecīgus kolēģus;
  • Sabalansētu darba un brīvā laika attiecību (iespēja strādāt attālināti).

Ja pozīcija šķiet interesanta un ir vēlme uzzināt vairāk, informē mūs, piesakoties uz vakanci vai sūtot e-pastu uz annija@likeit.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz sarunu.

SIA "LikeIT", 32-14 Kr. Barona iela, Riga, LV-1050, Reg.N. 40103859256.

Location
Riga
Deadline
2017-08-14