watermark
AS "Reģionālā investīciju banka"

BI ANALĪTIĶIS - IZSTRĀDĀTĀJS

AS "Reģionālā investīciju banka" - Rīga
Deadline
2017-04-13
Summary

Prasības:

  • Augstākā izglītība IT vai finanšu jomā
  • Zināšanas un praktiskā pieredze ar BI programmatūras rīkiem (priekšrocība kandidātiem ar SAP BO pieredzi)
  • Pieredze un zināšanas finanšu pārskatu veidošanā
  • Vēlamas zināšanas par DWH arhitektūras uzbūves principiem
  • Vēlamas zināšanas un praktiska pieredze ar datu bāzēm (MS SQL, Oracle)
  • Pieredze komandas darbā, kā arī patstāvīgi organizēt savu darbu
  • Analītiskā domāšana un pārliecināšanas spējas
  • Izcilas komunikācijas prasmes

Pienākumi:

  • Iesaistīšanās SAP BO Business Intelligence un DWH projekta ieviešanā
  • Cieša sadarbība ar lietotājiem, lai apzinātu biznesa prasības
  • Funkcionālo un tehnisko datu izstrāde ar BI rīkiem
  • Finanšu datu atspoguļošana un analīze
  • Iesaistīšanās finanšu pārskatu sagatavošanā un automatizācijā
  • Sistēmu izstrādes un izmaiņu ieviešanas rezultātu dokumentēšana

Piedāvājam:

  • Iespēju paplašināt savu kompetenci
  • Pozitīvu un profesionālu darba vidi
  • Konkurētspējīgu atalgojumu

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 30.03.2017 uz e-pastu: personals@ribbank.com

Location
Rīga
Deadline
2017-04-13