watermark
AS "Reģionālā investīciju banka"

IT sistēmu administrators/e

AS "Reģionālā investīciju banka" - Riga
Deadline
2017-12-23
Summary

Pašlaik savā komandā meklējam IT sistēmu administratoru/i

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā

  • Zināšanas un izpratne par ugunsmūra darbības principiem un metodēm (pieredze darbā ar Checkpoint Firewall tiks uzskatīta par priekšrocību)

  • Zināšanas un izpratne par Web Application Firewall (WAF) darbības principiem un metodēm

  • Zināšanas un pieredze par lokālo tīklu LAN un Fibre Channel tīkla darbības principiem un uzbūvi

  • Pieredze darbā ar Virtuālo Infrastruktūru (VMWare)

  • Zināšanas un pieredze darbā ar OS Linux tehnoloģijām

  • Zināšanas un pieredze darbā ar datu rezerves kopēšanas tehnoloģijām

  • Zināšanas par tīkla un maršrutēšanas protokoliem

Pienākumi:

  • CheckPoint Firewall sistēmas uzturēšana un attīstība

  • Virtuālās infrastruktūras uzturēšana un attīstība

  • LAN un Fibre Channel tīkla infrastruktūras administrēšana

  • Publisko tīklu savienojumu administrēšana (Routers, AS, BGP)

  • Datu rezerves kopēšanas sistēmu administrēšana (Veeam)

  • OS Linux serveru administrēšana

Piedāvājam:

  • Interesantu un izaicinājumiem bagātu darbu

  • Draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu

  • Konkurētspējīgu atalgojumu

Location
Riga
Deadline
2017-12-23