watermark
AS "Rietumu Banka"

IS Administrators/-e (maiņu darbs)

AS "Rietumu Banka" - Vesetas iela 7, Rīga
Deadline
2017-07-10
Summary

Galvenie pienākumi:

- nodrošināt ABS (automatizētā bankas sistēma) nepārtrauktu funkcionēšanu, informācijas resursu integritāti un pieejamību.

Prasības:

- augstākā vai nepabeigtā augstākā izglītība datoru zinībās;

- pieredze darbā ar Windows platformām: instalācija un konfigurēšana, darba staciju un serveru Win7 - Win2012;

- pieredze līdzīgā amatā;

- pieredze darbā ar MS Active Directory;

- pieredze darbā ar datu bāzēm (MSSQL, Oracle, DB2, MySQL);

- labas zināšanas un pieredze darbā ar Linux platformām tiks uzskatīta kā priekšrocība;

- zināšanas par tīkla būvniecības tehnoloģijas un darba pieredze, kas saistīta ar tīkla iekārtām (Cisco, HP, Juniper utml. ).

Par konkursa rezultātiem informējam tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus.

Location
Vesetas iela 7, Rīga
Deadline
2017-07-10