watermark
AS Sentor Farm aptiekas

Datortehniķis

AS Sentor Farm aptiekas - Riga
Deadline
2017-06-30
Summary

Darba pienākumi

  • Nodrošināt nepārtrauktu uzņēmuma IT infrastruktūras darbību un lietotāju atbalstu
  •  Veikt datoru tehnisko apkalpošanu, montāžu, uzstādīšanu, diagnostiku un citus tehniskus uzdevumus
  •  Iestatīt rūterus, serverus, datorus, kases un POS sistēmas
  •  Pieslēgt skenerus, printerus, faksus un tml. tehnisko aprīkojumu
  • Apmeklēt lietotājus ar mērķi novērst tehniskās un programmu problēmas

Mūsu prasības

  •    Atbilstoša izglītība IT sfērā (varētu būt pādējā kursa students)

  •    Veiksmīga darba pieredze IT palīdzības dienestā atbilstošā amatā

  •    Latviešu un krievu valodas prasmes

  •    Labas saskarsmes prasmes, pozitīva attieksme pret cilvēkiem

  •    Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā un organizēt savu darbu

  •    Atbildības sajūta, centība, vēlme mācīties un profesionāli attīstīties

Mēs piedāvājam

  •    Iespēju strādāt vadošā, stabilā uzņēmumā un parādīt sevi

  •    Saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības

  •    Stabilu atalgojumu

  •    Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes

  •    Ļoti labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus

CV sūtīt uz darbs@aptiekasf.lv

Location
Riga
Deadline
2017-06-30