watermark
AS Sentor Farm aptiekas

JAUNĀKAIS .NET C# PROGRAMMĒTĀJS

AS Sentor Farm aptiekas - Mūkusalas iela 41b
Deadline
2017-03-31
Summary

Darba pienākumi

  •    Programmatūras izstrāde e-medicīnai uz Microsoft.NET, C# pamatā

  • Rakstīšana un darbs ar WEB servisiem

Mūsu prasības

  •    Zināšanas un darba pieredze Microsoft.NET,C#  vidē ne mazāk kā 1 gads

  •    Zināšanas un darba pieredze ar datu bāzēm MS SQL ne mazāk kā 1 gads

  •    Darba pieredze programmatūras izstrādē

  •    Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT sfērā

Mēs piedāvājam

  •    Strādāt atpazīstamā un stabilā uzņēmumā

  •    Saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības

  •    Stabilu atalgojumu

  •    Karjeras izaugsmes iespējas līdz projekta vadītājam

  •    Darbu profesionālā kolektīvā un izaicinošos projektos

  •    Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes

Location
Mūkusalas iela 41b
Deadline
2017-03-31