watermark
AS Sentor Farm aptiekas

.NET C# PROGRAMMĒTĀJS

AS Sentor Farm aptiekas - Grēdu iela
Deadline
2017-08-10
Summary

Darba pienākumi

  • Programmatūras izstrāde e-medicīnai uz Microsoft.NET, C# pamatā
  • Rakstīšana un darbs ar WEB servisiem

Mūsu prasības

  • Zināšanas un darba pieredze Microsoft.NET,C#  vidē ne mazāk kā 2 gadi
  •  Zināšanas un darba pieredze ar datu bāzēm MS SQL ne mazāk kā 2 gadi
  •  Darba pieredze programmatūras izstrādē
  •  Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT sfērā

Mēs piedāvājam

  • Strādāt atpazīstamā un stabilā uzņēmumā
  • Saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības
  • Stabilu atalgojumu
  •  Karjeras izaugsmes iespējas līdz projekta vadītājam
  •  Darbu profesionālā kolektīvā un izaicinošos projektos
  •  Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes
Location
Grēdu iela
Deadline
2017-08-10