watermark
AS Sentor Farm aptiekas

Sistēmas analītiķis

AS Sentor Farm aptiekas - Riga
Deadline
2017-07-30
Summary

DARBA PIENĀKUMI:

  • izzināt lietotāju vajadzības, strukturēt un noformulēt tās atbilstoši biznesa prasībām;
    veikt biznesa procesu analīzi un procesu modelēšanu;
  • sniegt IT risinājumu priekšlikumus atbilstoši lietotāju vajadzībām;
  • sniegt atbalstu un apmācību lietotājiem par informācijas sistēmu funkcionalitāti;
  • sniegt atbalstu procesu un informācijas sistēmas servisā;
  • sagatavot informācijas sistēmas dokumentāciju.

PRASĪBAS:

  • vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un farmācijas procesu izpratne;
  • pieredze darbā ar analītiskajām sistēmām un noliktavu programmām;
  • informācijas sistēmu ieviešanas un uzturēšanas procesu izpratne;
  • zināšanas un darba pieredze jebkurā programmēšanas valodā ne mazāk kā 2 gadi;
  • zināšanas un darba pieredze ar datu bāzēm SQL ne mazāk kā 2 gadi;
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā;
  • atbildības sajūta, precizitāte un labas komunikācijas prasmes.

PIEDĀVĀJAM :

  • karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību;
  • saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības;
  • stabilu atalgojumu;
  • daudzveidīgas atpūtas aktivitātes;
  • teicamus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;

DARBA LAIKS: Pilna darba slodze ( no 8.00 līdz 17.00 )

DARBA VIETA: Grēdu iela , Rīga

Location
Riga
Deadline
2017-07-30