watermark
UPB AS

VECĀKAIS PROGRAMMĒTĀJS/-A

UPB AS - Riga
Deadline
2018-02-15
Summary

Aicinām komandai pievienoties Vecāko programmētāju

Prasības:

  • Programmēšanas pieredze C/C++, C#, Java, VBA vai jebkurā citā Object-oriented programmēšanas valodā
  • Vēlama pieredze darbā ar 2D/3D modeļu izstrādi un to programmēšanu
  • Spēja ātri apgūt zināšanas par jaunām platformām/sistēmām
  • Interese par IT tehnoloģijām un jaunākajām attīstības tendencēm
  • Analītiskā domāšana, precizitāte un atbildības sajūta
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas

Pienākumi:

  • Programmatūras izstrāde sadarbībā ar UPB holdinga inženieriem ar mērķi automatizēt Tekla 3D modeļu izstrādes procesus un integrāciju ar citām platformām
  • Tekla 3D spraudņu uzlabošana un jaunu attīstīšana
  • Dažādu inženiertehnisko programmatūru integrācijas programmēšana
  • Programmatūras testēšana un uzlabošana

Piedāvājam:

  • Iespēju līdzdarboties inovatīva IT un R&D virziena veidošanā, eksperimentēt ar radošām idejām un iniciēt jaunus procesus
  • Darbu starptautiskā uzņēmumu grupā ar jaunākajām tehnoloģijām
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu un citus materiālos bonusus
  • Draudzīgu kolektīvu un modernu darba vidi

Pieteikumus, lūdzu, sūtīt uz e-pastu

Location
Riga
Deadline
2018-02-15
Company
UPB AS