watermark
Austra Agency

Projektu vadītājs

Austra Agency - Rīga
Deadline
2016-09-12
Summary

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredze IT jomā projekta vadībā;
  • Vēlama dizaina un UI izpratne;
  • Vēlme un prasme uzturēt kārtību un kvalitāti projekta vadības procesā;
  • Labas komunikācijas prasmes, spēja pārliecināt un vadīt komandu;
  • Labas lv, ru, eng.

Darba pienākumi:

  • Vadīt web un sistēmas aplikāciju projektus;
  • Regulāra komunikācija ar klientiem, dizaineriem un programmētājiem;
  • Tikšanās ar klientiem un sadarbības partneriem;
  • Kvalitātes un termiņu izpildes uzraudzība;
  • Prototipu un wire frame izstrāde.

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Darbu talantīgā un uz attīstību tendētā komandā;
  • Iespēju savu darba laiku un strādāt gan birojā gan no mājām;
  • Iespējas izaugsmei un prasmju izkopšanai.

Location
Rīga
Deadline
2016-09-12