watermark
AUTO KADA

Programmētājs

AUTO KADA - Rīga
Deadline
2017-04-24
Summary

Aicinām savai komandai pievienoties

PROGRAMĒTĀJU

 Jūsu galvenie pienākumi būs:

  • Izstrādāt, testēt, ieviest un uzturēt klientu vadības, noliktavas pārraudzības, preču pasūtīšanas un citas sistēmas atbilstoši uzņēmuma vajadzībām
  • Identificēt nepilnības un kļūdas programmas darbībā, izstrādāt risinājumus un novērst tās

Sagaidām, ka Jums ir:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā
  • Pieredze darbā ar Python, Hansaworld
  • Labas HTML5, CSS, Javascript un PHP zināšanas
  • Pieredze darbā ar datubāzēm
  • Vēlama pieredze darbā ar Django framework, Django Suit
  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas
  • Spēja strādāt komandā

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā
  • Iespēju dot reālu pienesumu uzņēmuma biznesa attīstībā un starptautiskā tirgus iekarošanā
  • Mūsdienīgus darba apstākļus, draudzīgus un mērķtiecīgus kolēģus
  • Konkurētspējīgu atalgojumu

Lūdzu sūtiet savu CV ar norādi “Programmētājs” uz e-pastu: cv@autokada.lv.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Location
Rīga
Deadline
2017-04-24
Company
AUTO KADA