watermark
AS BlueOrange Bank

Datu analītiķis/-e

AS BlueOrange Bank - Mazā Pils iela 13, Rīga
Deadline
2017-04-28
Summary

Pienākumi:

  • analizēt bankas produktus un klientus ar mērķi labāk izprast klientu vajadzības;
  • attīstīt un pilnveidot klientu datubāzes;
  • veidot pārskatāmas atskaites par klientu bāzes raksturu;
  • veidot statistiskus modeļus, kas raksturo klientu uzvedību;
  • izstrādāt priekšlikumus biznesa struktūrvienībām klientu apmierinātības uzlabošanai.

Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība finansēs, matemātikā/statistikā vai datorzinātnēs;
  • darba pieredze finanšu sfērā un izpratne par bankas produktiem;
  • praktiska pieredze darbā ar liela apjoma datu bāzēm;
  • zināšanas un pieredze darbā ar statistiskām metodēm un to pielietošanu;
  • SQL valodas zināšanas (vēlama pieredze ar T-SQL un MS SQL Server);
  • padziļinātas MS Excel zināšanas (vēlama pieredze ar VBA);
  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski);
  • uz rezultātu orientēta un ar iniciatīvu apveltīta personība.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku un atbildīgu darbu stabili augošā komercbankā;
  • labi aprīkotu darba vietu Vecrīgā;
  • sadarbību ar profesionāliem un draudzīgiem kolēģiem;
  • pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • papildu labumus darbiniekiem, tostarp veselības apdrošināšanu un papildu brīvdienas;
  • kvalitatīvu ievadi darbā un apmācības iespējas;
  • profesionālās izaugsmes iespējas atbilstoši jūsu iniciatīvai un sniegumam.

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu līdz 28.04.2017. (ieskaitot).

Location
Mazā Pils iela 13, Rīga
Deadline
2017-04-28