watermark
AS BlueOrange Bank

IT projektu vadītājs

AS BlueOrange Bank - Mazā Pils iela 13, Rīga
Deadline
2017-06-02
Summary

Pienākumi:

  • vadīt IT projektus;
  • attīstīt bankas atskaišu sistēmas (t.sk. CRM);
  • analizēt biznesa prasības;
  • analizēt IS programmatūras prasības un izstrādāt tehniskos uzdevumus un specifikācijas;
  • automatizēt procesus;
  • uzlabot un papildināt esošās tehnoloģijas;
  • ieviest jaunus produktus un tehnoloģijas.

Nepieciešamās kompetences:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
  • vēlama bankas un IT procesu, kā arī bankas produktu pārzināšana;
  • pieredze IT projektu vadībā bankā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze darbā ar CRM sistēmām tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme ātri atlasīt, analizēt un apkopot informāciju un darbinieku vajadzības tehnisko uzdevumu un specifikāciju veidā;
  • analītiska domāšana;
  • labas komunikācijas iemaņas un spēja formulēt un pamatot savu viedokli;
  • precizitāte un akurātums darbu izpildē;
  • iniciatīva, augsta atbildības sajūta un spēja strādāt patstāvīgi.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu stabili augošā komercbankā;
  • labi aprīkotu darba vietu Vecrīgā;
  • sadarbību ar profesionāliem un draudzīgiem kolēģiem;
  • pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • papildu labumus darbiniekiem, tostarp veselības apdrošināšanu un papildu brīvdienas;
  • kvalitatīvu ievadi darbā un apmācības iespējas;
  • profesionālās izaugsmes iespējas atbilstoši jūsu iniciatīvai un sniegumam.
Location
Mazā Pils iela 13, Rīga
Deadline
2017-06-02