watermark
AS BlueOrange Bank

Programmēšanas nodaļas vadītājs

AS BlueOrange Bank - Rīga, Smilšu iela 2
Deadline
2018-01-05
Summary

Pienākumi:

  • organizēt un vadīt Programmēšanas nodaļas darbu, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas;
  • saskaņot un noteikt bankā izstrādājamās programmatūras arhitektūru;
  • piedalīties bankas informācijas sistēmu izvēlē un ieviešanā;
  • attīstīt esošās informācijas sistēmas;
  • piedalīties dažādos IT projektos;
  • izstrādāt .NET programmas, web aplikācijas;
  • sadarboties ar informācijas sistēmu gala lietotājiem, analītiķiem, dizaineriem un datu bāzu administratoriem;
  • uzturēt nepieciešamo programmatūras dokumentāciju.

Prasības:

  • augstākā izglītība IT jomā;
  • ne mazāk kā 5 gadu darba pieredze programmatūras izstrādē;
  • programmatūras mūsdienu izstrādes metožu un Microsoft tehnoloģiju pārzināšana;
  • analītiska domāšana, iniciatīva, mērķtiecība, orientēšanās uz rezultātu sasniegšanu;
  • komunikabla, uz sadarbību orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un spēju darboties komandā;
  • teicamas latviešu un krievu, labas angļu valodas zināšanas;
  • darba pieredze ar finanšu sektoru saistītos projektos tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku un atbildīgu darbu stabili augošā komercbankā;
  • labi aprīkotu darba vietu Vecrīgā;
  • sadarbību ar profesionāliem un draudzīgiem kolēģiem;
  • pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • papildu labumus darbiniekiem, tostarp veselības apdrošināšanu un papildu brīvdienas;
  • kvalitatīvu ievadi darbā un apmācības iespējas;
  • profesionālās izaugsmes iespējas atbilstoši jūsu iniciatīvai un sniegumam.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu līdz 05.01.2018.(ieskaitot).

Sazināsimies ar jums, ja tiksiet aicināts uz interviju. Atbildi nosūtīsim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Ja 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu termiņa neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, ir uzskatāms, ka esat saņēmis no Baltikums Bank AS atteikumu.

Location
Rīga, Smilšu iela 2
Deadline
2018-01-05