This job offer has expired.

PHP/MYSQL BACK-END PROGRAMMĒTĀJS

BORN ir neliels uzņēmums ar lielām ambīcijām. Augam strauji un mērķtiecīgi. Darba mīlestību veldzējam kvalitātīvos darbu rezultātos. Komandu veido speciālisti ar pieredzi un vēlmi lietas izdarīt labāk nekā tās jau ir. Baudām uzticību no klientiem ar lieliem vārdiem un interesantiem projektiem. Lai ikdienu padarītu vēl aizraujošāku, atslodzei no darba birojā uzspēlējam galda tenisu.

Meklējam jaunu komandas biedru - PHP back-end programmētāju. Garantējam lieliskus darba apstākļus, foršu un atsaucīgu kolektīvu, interesantus, izaicinājumiem bagātus darbus.

PIENĀKUMI

  • Web lapu / web sistēmu programmēšana

SAGAIDĀM

  • Vismaz 2 gadu darba pieredzi;
  • Zināšanas PHP, SQL, JavaScript;
  • Iekāri pēc izaugsmes un attīstības.

PIEDĀVĀJAM

  • Interesantus projektus;
  • Esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbībā;
  • Darbu profesionālā komandā.

PIETEIKŠANĀS

CV (vai linkedin profila adresi) + nelielu aprakstu par sevi sūti uz born@born.lv

Additional information

Deadline for application:
May 5th, 2017
Location:
Rīga
Contact person:
Edgars Ozoliņš
Contact phone:
25446964
Website:
Type of job:

Login with:
LinkedIn Facebook Draugiem.lv Google

Similar job offers

popstrap.com