watermark
caballero | digital agency

AĢENTŪRAS VADĪTĀJS / DIREKTORS

caballero | digital agency - Riga
1100
Deadline
2017-06-22
1100
Summary

Galvenie pienākumi

  • projektu izstrādes virsuzraudzība un projektu plūsmas plānošana,
  • darbinieku performances monitorings un vērtēšana (tiek lietots projektu vadības rīks),
  • esošo un jaunu klientu attiecību uzturēšana / veidošana,
  • mārketinga aktivitāšu un pārdošanas pārraudzība,
  • izstrādes procesu optimizēšana un ieviešana,
  • jaunu darbinieku atlase,
  • veiksmīga vadības rīkojumu izpilde,
  • uzņēmuma online tēla vadība,
  • atskaites.

Prasības

  • iepriekšējas zināšanas IT vai reklāmas industrijā,
  • iepriekšēja darba pieredze un kompetence reklāmas / digitālajā / līdzīga profila uzņēmumā (vismaz 2 gadi),
  • prasme operatīvi veikt informācijas apkopošanu un sagatavot pārskatus,
  • spēja ātri reaģēt, kritiski domāt un pieņemt lēmumus,
  • analītiskā domāšana,
  • precizitāte.

Valodas un komunikācijas prasmes

  • LV valodas zināšanas augstākajā līmenī,
  • EN valodas zināšanas labā / augstā līmenī,
  • RU valodas zināšanas (vēlamas),
  • augstas prasmes noformēt lietišķo saraksti,
  • labas verbālās komunikācijas un prezentācijas spējas.

Mēs piedāvājam

  • darba algu sākot no 1100 eur,
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu,
  • darba vietu birojā - Rīgas centrā ar ērtu lokāciju,
  • bezmaksas soft-drinks,
  • iespēju attīstīt savas profesionālās iemaņas,
  • darbu stabilā un augošā uzņēmumā,
  • un ik pa laikam kopīgas ārpus darba aktivitātes

CV, lūdzam, sūtīt uz hello@caballero.lv
Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai!

Location
Riga
Deadline
2017-06-22
Salary
1100 (+ bonuses)