watermark
caballero | digital agency

WordPress developer

caballero | digital agency - Riga
800 - 1400
Deadline
2017-11-06

Aicinām pievienoties mūsu komandai pieredzējušu Wordpress izstrādātāju.

Galvenie pienākumi

  • jāizstrādā jauni un interesanti projekti;
  • jāveic papildinājumi un apkopes darbi esošiem projektiem;
  • jāveic darbu deleģēšana kolēģiem un darba pārbaude;
  • jāoptimizē un jāievieš jaunus standartus izstrādes procesā.

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze ar WP (vismaz 1 gads);
  • Prasmes PHP, MySQL, HTML, SASS, JS, GIT;
  • Padziļināta izpratne par WP un tā piedāvātajām iespējām;
  • Pamata zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanš;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Vērība uz drošību un ātrdarbību.

Piedāvājam

  • Darbu augošā komandā, draudzīgus kolēģus;
  • Savu darba vietu un datoru;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Izaicinošus vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Pieredzei atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

Priekšrocības

  • DevOps īpašības
  • Sketch, Zepelin, PSD to HTML;
  • Iemaņas strādāt ar dažādiem API (FB, Google, etc.);
  • Citu programmēšanas valodu zināšanas;
  • Spēja skaidri formulēt un komunicēt lietas kolēģiem.

Gaidīsim CV un jūsu realizēto projektu portfolio uz zemāk norādīto e-pastu.

Location
Riga
Deadline
2017-11-06
Salary
800 - 1400 (+ bonuses)