watermark
Corporate Solutions

Jaunākais/-ā IT drošības konsultants/-e

Corporate Solutions - Mūkusalas iela 101, Riga
Deadline
2017-11-03
Summary

Darba pienākumi:

  • Piedalīšanās piedāvājumu sagatavošanā un prezentācijā klientiem;
  • Piedalīšanās IT drošības un pārvaldības konsultāciju projektu aktivitātēs;
  • Klientu IT koncepciju, procedūru, sistēmu un infrastruktūras izpēte, dokumentēšana un pilnveidošana;
  • Piedalīšanās klientu IT drošības un pārvaldības un saistīto biznesa procesu aprakstu u.c. dokumentu izstrādē.

Prasības kandidātam:

  • Uzsāktas studijas datorzinību, informācijas sistēmu un tehnoloģiju jomā;
  • Interese par IT drošības jautājumiem;
  • Izpratne par IT sistēmām, to drošības un pārvaldības principiem;
  • Teicamas analītiskās spējas un problēmu risināšanas prasmes;
  • Spēja ātri apgūt jaunas zināšanas, uzdot jautājumus, nepaļaujoties uz pieņēmumiem;
  • Atbildība par rezultātu, precizitāte, iekļaušanās norunātajos termiņos;
  • Labas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas (dokumentācijas izstrāde latviešu valodā);
  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas;

Mēs piedāvājam:

  • Piedalīties nozīmīgu valsts un korporatīvo projektu īstenošanā;
  • Profesionālās izaugsmes un kvalifikācijas celšanas iespējas (t.sk. mācīties un iegūt CGEIT, CISA, CISM u.c. sertifikātus);
  • Draudzīgus un pieredzējušus kolēģus;
  • Mūsdienīgu biroju, portatīvo datoru, apmaksātu taksometru darba vajadzībām, pusdienu karti;

Pieteikuma vēstuli un CV latviešu valodā, ar norādi "Jaunākais IT drošības konsultants/-e", aicinām sūtīt personāla vadītājam Jānim Krūzem (janis.kruze@csolutions.lv) līdz 3. novembrim.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar pirmo atlases kārtu izturējušiem/-ām kandidātiem/-ēm.

Darba vieta: Corporate Solutions birojs Mūkusalas ielā 101

Location
Mūkusalas iela 101, Riga
Deadline
2017-11-03