watermark
Corporate Solutions

Prakse Web programmētāja amatā

Corporate Solutions - Riga
Deadline
2017-03-31
Summary

Piedāvājam:

  • apgūt zināšanas un praktiskas iemaņas programmatūras izstrādē un testēšanā;
  • iegūt pieredzi biznesa vadības un pārraudzības informāciju sistēmu programmēšanā;
  • iegūt prasmes PHP servera un JavaScript klienta puses programmēšanas valodās;
  • gūt ieskatu lietotāju saskarnes izstrādes labākajos paņēmienos;
  • iespēju pēc sekmīgas apmācību kursu apgūšanas iegūt pastāvīgu darba vietu vadošajā biznesa konsultāciju, IT un IS izstrādes un ārpakalpojumu risinājumu uzņēmumā.

Nepieciešams:

  • Uzsāktas studijas (2., 3., 4. kurss) vai jau iegūta augstākā izglītība IT jomā;
  • Interese par IT jautājumiem un ļoti labas datora lietotāja prasmes;
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas.

Pienākumi:

  • Iespēja veltīt klātienes praktiskajām mācībām vismaz 6 stundas dienā;
  • Patstāvīgi veikt prakses vadītāja uzdevumus;
  • Sagatavot jautājumus par neskaidrajajām tēmām un uzdevumu aspektiem.

Gaidīsim Jūsu CV e-pastā janis.kruze@csolutions.lv līdz 28. februārim.
Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tikai ar piemērotākajiem prakses vietas pretendentiem.

Location
Riga
Type
Internship
Deadline
2017-03-31