watermark
Corporate Solutions

Vecākais/-ā sistēmanalītiķis/-e

Corporate Solutions - Upmalas biroji, Mūkusalas 101, Rīga
Deadline
2017-05-26
Summary

Darba pienākumi:

  • Analizēt esošo situāciju un klientu vajadzības;
  • Izstrādāt Informācijas sistēmu prasību specifikācijas;
  • Projektēt risinājumus atbilstoši apkopotajām prasībām;
  • Sniegt konsultācijas projektu ietvaros.

Prasības kandidātam:

  • Augstākā izglītība IT jomā vai līdzvērtīga;
  • Vismaz 3 gadu pieredze sistēmanalīzes vai IS ieviešanas un konsultāciju jomā;
  • Labas latviešu valodas zināšanas (dokumentācijas izstrāde latviešu valodā);
  • Vēlamas labas krievu un/vai angļu valodas zināšanas;
  • Atbildība par rezultātu, patstāvība;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Prasme iekļauties noteiktajos termiņos;
  • Interese par jaunākajām tehnoloģijām.

Mēs piedāvājam:

  • Darbs pie interesantiem un nozīmīgiem projektiem dažādās nozarēs un jomās;
  • Kvalifikācijas celšanas iespējas;
  • Profesionālai kvalifikācijai atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Pilnvērtīgai darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu;
  • Profesionālu un draudzīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā birojā;
  • Pusdienu karte.

Pieteikuma vēstuli un CV latviešu valodā, ar norādi "Vecākais/ -ā sistēmanalītiķis/ -e", aicinām sūtīt personāla vadītājam Jānim Krūzem (janis.kruze@csolutions.lv) līdz 26. maijam.

Location
Upmalas biroji, Mūkusalas 101, Rīga
Deadline
2017-05-26