watermark
Corporate Solutions

Vecākais/-ā web programmētājs/-a

Corporate Solutions - Upmalas biroji, Mūkusalas iela 101, Rīga
1500 - 2000
Deadline
2018-03-12
Summary

Ja Tev ir

  • vismaz 3 gadu web-izstrādātāja darba pieredze;
  • pieredze ar:
    - Backend: PHP (Laravel u.c.), NodeJS (Express, Koa u.c.), C# (ASP.NET MVC);
    - Frontend: Bootstrap, Webpack, Bower, Gulp, Grunt u.c.;
    - Javascript: React, Angular, Vue.js, u.c.;
    - SQL: MySQL, PostgreSQL, MSSQL u.c.;
    - VCS: Git u.c.;
  • prasme patstāvīgi risināt problēmas un piedāvāt optimālus risinājumus;
  • spēja plānot paredzamo darbu apjomu;
  • pašiniciatīva, mērķtiecība un spēja strādāt komandā;
  • augstākā izglītība IT/datorzinātņu jomā (vēlama).

Mēs Tev piedāvājam

  • dinamisku darbu profesionālā un draudzīgā komandā;
  • iespēju strādāt stabilā un augošā kompānijā;
  • iespēju piedalīties jaunu, aizraujošu projektu pilna cikla izstrādē;
  • darbu ar ārējiem un iekšējiem projektiem, kur ir brīva un radoša atmosfēra;
  • sakārtotu darba vidi un mūsdienīgu biroju.

Darba pienākumi

  • programmatūras izstrāde;
  • programmatūras komponenšu un datubāžu projektēšana;
  • darbu plānošana un organizēšana izstrādes komandai projekta ietvaros.

Pieteikuma vēstuli un CV latviešu valodā aicinām sūtīt personāla vadītājai Nataļjai Lācei natalja.lace@csolutions.lv
Darba vieta: Corporate Solutions birojs Mūkusalas ielā 101

Location
Upmalas biroji, Mūkusalas iela 101, Rīga
Deadline
2018-03-12
Salary
1500 - 2000