watermark
Draugiem Group

Android programmētājs/-a

Draugiem Group - Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-01-31
Summary

Tavi pienākumi:
- izstrādāt un uzturēt portāla draugiem.lv Android aplikāciju;
- sekot līdzi un izpētīt jaunākās tendences Android tehnoloģijās, piedāvājot jaunus risinājumus un uzlabojumus.

Mūsu prasības:
- pieredze Android aplikāciju izstrādē, izmantojot dažādus Android piedāvātos SDK;
- iemaņas vai vēlme mācīties Kotlin programmēšanas valodu;
- vēlama pieredze skatu izstrādē ar Anko Layouts;
- izpratne par Android lietotāja saskarni (UI), Google Material Design vadlīnijām un spēja iedziļināties dizaina detaļās;
- zināšanas par tipiskām multi-threading problēmām/situācijām un asinhronu programmēšanu;
- pamata zināšanas Git versiju kontroles sistēmā;
- spēja strādāt patstāvīgi, iekļauties komandā, kā arī prognozēt un ievērot termiņus.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam (ir arī sava hokeja komanda);
- pasākumu un koncertu biļetes;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidām Tavu CV un motivācijas vēstuli ar pievienotu izstrādāto aplikāciju portfolio.

Location
Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-01-31