watermark
Draugiem Group

IT projektu vadītājs/-a

Draugiem Group - Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-02-28
Summary

Tavi pienākumi:
- IT projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
- projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, mārketinga speciālisti);
- klientu, sadarbības partneru prasību analīze un novešana līdz rezultātam;
- produktu (degvielas kontrole, tahogrāfa datu analīze, mobilās aplikācijas, u.c) attīstība;

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- labu atalgojumu un interesantus darba uzdevumus;
- darbu starptautiskā uzņēmumā;
- visas Draugiem Group darbinieku privilēģijas (veselības apdrošināšana, pusdienas birojā, sporta zāles abonementus, pasākumu biļetes u.c.).

Mūsu prasības:
- prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;
- enerģija un produktīva aktivitāte;
- prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
- labas angļu valodas zināšanas;
- priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem  (Basecamp, Jira, Teamgantt vai tml.).
- interese par nozari, automatizāciju, procesu optimizāciju;

Gaidīsim Tavu CV un pieteikuma vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi vislabākais/-ā kandidāts/-e šim amatam.

Location
Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-02-28