watermark
SIA "DYNATECH"

Back-end izstrādātājs/-a

SIA "DYNATECH" - Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2018-03-14
Summary

BACK-EBack-end izstrādātājs/-a

Pienākumi:

  • Uzņēmuma biznesa procesu automatizācijas programmatūras izstrāde IT speciālistu komandā, ņemot vērā komandas vadības noteiktajās prasības un specifikāciju;
  • Moduļu testu (unit tests) izstrāde un īstenošana, pamata funkcionālā pārbaude;
  • Dalība diskusijās par vispārējo arhitektūru un programmatūras risinājumu izstrādi.

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama;
  • Vēlme mācīties (nepieciešamības gadījumā - spēja pārmācīties), lai uzlabotu savas zināšanas;
  • Pietiekama izpratne par programmatūras izstrādes pamatprincipiem, algoritmiem, datu struktūrām un plaši izmantojamām abstrakcijām (BSc CS vai līdzvērtīgā līmenī pašmācības ceļā iegūtās pamatzināšanas);
  • Problēmu risināšanas pamatprasmes;
  • Angļu valodas zināšanas (tehniskā valoda): pamatzināšanas (rakstītprasme).

Mēs papildus novērtēsim:

  • Izpratni par objektorientēto programmēšanu (OOP);
  • Vispārēju izpratni par pakalpojumu orientētu arhitektūru;
  • Pieredzi komandas darbā;
  • Vispārēju izpratni par versiju kontroles sistēmu;
  • PHP, MySQL un/vai JavaScript zināšanas;
  • Pamatzināšanas angļu valodā (rakstītprasme, runātprasme);
  • Papildus tehniskas iemaņas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

Būt daļai no augoša uzņēmuma. Būt daļai no dinamiskas komandas. Būt daļai no risinājuma. Būt daļai no DYNATECH (reģ. nr. 40203012485).
DYNATECH nodrošina konkurētspējīgu atalgojumu un vietu pastāvīgai profesionālai izaugsmei. Mūsu birojs ir vieta, kur dalīties ar idejām un sadarboties, nodrošinot vēlamos rezultātus.

Ja jūs ieinteresēja šī vakance, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz join@dynatech.lv

Location
Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2018-03-14