watermark
SIA "DYNATECH"

JIRA Speciālists/-e (DevOps)

SIA "DYNATECH" - Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-12-13

Galvenie pienākumi:

  • Konfigurēt un uzturēt JIRA, Service Desk, Confluence;
  • Pārliecināties, ka ir ieviestas pienācīgas dublējuma procedūras, pārraudzīt traucējummeklēšanu, ārkārtas atkopšanu un nodrošināt atbalstu, kad tas nepieciešams;
  • Sniegt personālam un lietotājiem palīdzību ar sistēmu saistīto problēmu risināšanā (1. un 2. līmeņa atbalsts);
  • Palīdzēt izstrādāt dažādu sistēmu integrācijas metodes to pienācīgai kopīgai darbībai;
  • Nodrošināt galalietotāju apmācību.

Prasības:

  • Pieredze JIRA konfigurēšanā: problēmu veidi, ekrāna shēmas, atļauju shēmas, paziņojumu shēmas u.tml.;
  • Pieredze darbplūsmas attīstībā ar vairākiem nosacījumiem un pēcpārejas pasākumiem;
  • Praktiska pieredze ar Linux;
  • Klientu apkalpošanas prasmes;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • Labas organizatoriskās prasmes un spēja noteikt uzdevumu prioritāti;
  • Latviešu, angļu un krievu valodas prasmes.

Mēs piedāvājam:

Būt daļai no augoša uzņēmuma. Būt daļai no dinamiskas komandas. Būt daļai no risinājuma. Būt daļai no DYNATECH (reģ. nr. 40203012485).
DYNATECH nodrošina konkurētspējīgu atalgojumu un vietu pastāvīgai profesionālai izaugsmei. Mūsu birojs ir vieta, kur dalīties ar idejām un sadarboties, nodrošinot vēlamos rezultātus.

Ja jūs ieinteresēja šī vakance, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu join@dynatech.lv

Location
Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-12-13