watermark
EC Finance Group SIA

Programmatūras atbalsta speciālists

EC Finance Group SIA - Rīga
Deadline
2018-02-11
Summary

Prasības:

-        Vidējā vai augstākā izglītība IT sfērā;

-        Vismaz 2 gadu pieredze ar backend sistēmām līdzīgā pozīcijā;

-        Zināšanas un izpratne par programmatūras izstrādi;

-        Labas analītikas un problēmu risināšanas prasmes;

-        Spēja prioritizēt savus darbus un efektīvi plānot savu laiku;

-        Labas komunikācijas prasmes;

-        Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas;

-        Spēja strādāt komandā un attālināti;

-        Pieredze finanšu sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

-        Sniegt lietotājiem atbalstu darbā ar uzņēmuma programmatūru;

-        Nodrošināt problēmu risināšanu;

-        Apkopot un analizēt biznesa prasības;

-        Sagatavot tehniskās prasības priekš uzdevumiem programmētajiem;

-        Plānot tehniskos risinājumus ņemot vērā biznesa un tehniskas prasības;

-        Organizēt komunikāciju starp departamentiem, lai nodrošinātu problēmu risināšanu.

Piedāvājam:

-        Reālās izaugsmes iespējas par Programmatūras izstrādes projektu vadītāju gada laikā;

-        Pieredzi darbā starptautiskā uzņēmumā;

-        Labus darba apstākļus un mūsdienīgu vidi;

-        Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;

-        Konkurētspējīgu un uz sasniegumiem balstītu atalgojumu.

Location
Rīga
Deadline
2018-02-11