watermark
Efumo SSC

UX (User experience) speciālists

Efumo SSC - Riga
Deadline
2016-09-23
Summary

Darba pienākumi

  • Produkta galveno rādītāju uzlabošana, saskaņā ar apstiprināto metodiku un plānu
  • Koordinēt piedāvāto izmaiņu izstrādi, pētīt izmaiņu efektivitāti
  • Lietotāju un Lietojamības testu veikšana
  • Struktūrskices un lapas koka izstrāde
  • Sadarbošanās ar WEB dizaineriem

Prasības kandidātam

  • Zināšanas par WEB lietojamību, UX, WEB dizaina pamatprincipiem
  • Pieredze ar WEB analītikas sistēmām
  • Vismaz 3 gadu pieredze WEB izstrādē
  • Spēja strādāt kā individuāli, tā arī komandā
  • Interese par aktuālākajām IT tendencēm
  • Labas komunikācijas spējas
  • Prasme rast racionālu risinājumu uzdevumiem noteiktos laikos, pievērst uzmanību detaļām.

Mēs piedāvājam

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Darbu pie izaicinošiem, interesantiem IT projektiem
  • Draudzīgu, atsaucīgu un profesionālu kolēģu atbalstu
  • Labiekārtotu darba vietu Vecrīgas sirdī

Papildus informācija

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un pastāstiet, kādēļ tieši Jūs esat piemērots mūsu komandai.

Termiņš – 23. septembris

N.B.Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Paldies par sapratni.

Valodu zināšanas: latviešu, angļu, krievu

Darba laiks: 9:00-18:00

Darba vieta: Rīga

Amats: UX (User experience) speciālists

Adrese  Audēju iela 6, Rīga, LV-1050

Location
Riga
Deadline
2016-09-23
Company
Efumo SSC