watermark
ELKO Grupa AS

IS drošības speciālists

ELKO Grupa AS - Rīga
Deadline
2018-04-19
Summary

Pienākumi

    • Piedalīties IS projektu drošības arhitektūras izstrādē
    • Veikt drošības incidentu analīzi un novēršanu
    • Izstrādāt un pārvaldīt IS drošības politiku un procedūras
    • Veikt uzņēmuma IS drošības un IT kontroles auditu
    • Veikt lietojumu un sistēmu piekļuves tiesību auditu
    • Sagatavot pārskatus par IS drošības incidentiem
    • Konsultēt uzņēmuma lietotājus par drošības jautājumiem

Prasības

    • Pieredze informācijas drošības vai IT audita jomā
    • Vēlama pieredze IS administrēšanā, tai skaitā DB sistēmu administrēšanā
    • Vēlama pieredze darbā ar drošības ievainojamību detektēšanas sistēmām
    • Labas zināšanas Windows un Linux operētājsistēmās un drošības risku pārvaldībā
    • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, kā arī krievu sarunvalodas zināšanas

Piedāvājam

  • Iespēju veidot karjeru starptautiskā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus produktīvai darba izpildei;
  • Stabilu un motivējošu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
Location
Rīga
Deadline
2018-04-19