Sistēmu analītiķis/-e

sadarbībā ar

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos.
ERGO Latvijā pārstāv apdrošināšanas sabiedrības ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dažādus nedzīvības apdrošināšanas veidus, un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dzīvības un veselības apdrošināšanu. ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei uzticas vairāk, kā 550 000 klientu Baltijā.
Mēs ietilpstam ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajām grupām un tiek pārstāvēta 30 pasaules valstīs. ERGO Apdrošinātāju Grupas akcionārs ir vadošā pārapdrošināšanas sabiedrība pasaulē Munich Re.

Galvenie darba pienākumi

  • Analizēt biznesa sfēru un tā procesus;
  • Definēt sistēmu analīzes principus un pielietojamās metodoloģijas un izmantojamos rīkus;
  • Identificēt procesu problēmas, cēloņus un piedāvāt optimālu risinājumu;
  • Plānot analīzes darbu veikšanu;
  • Veidot sistēmu prasību specifikācijas un dokumentāciju;
  • Sadarboties ar izstrādātāju/testētāju komandu risinājumu izstrādē atbilstoši apkopotajām prasībām.

Prasības kandidātam

  • Pieredze sistēmu analītiķa amatā;
  • Spēja veiksmīgi komunicēt un saprasties gan ar IT, gan biznesa cilvēkiem;
  • Labas latviešu un angļu (rakstiski) valodu zināšanas;
  • Spēja mācīties un vēlme apgūt jaunas analīzes metodes.

Mēs piedāvājam

  • Perspektīvu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Intereses gadījumā iespēju piedalīties un attīstīt prasmes biznesa analīzē;
  • Iespējas dažāda veida apmācībām saistītām ar darba ikdienu;
  • Labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus.

Ja pozīcija ieinteresēja un ir vēlme uzzināt vairāk informējiet mūs piesakot savu kanidatūru uz pozīciju vai arī par interesējošām detaļām droši rakstot uz e-pastu annija@likeit.lv

Uzrunāsim kandidātus, kas tiks aicināti uz sarunu.

SIA "LikeIT", 32-14 Kr. Barona iela, Riga, LV-1050, Reg.N. 40103859256.

Pieteikšanās termiņš:
Jun 30th, 2017
Vieta:
Riga
Kontaktpersona:
Annija Babre
Telefons:
27133464

Login with:
LinkedIn Facebook Draugiem.lv Google

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Favourites

popstrap.com