Sistēmu analītiķis

in cooperation with

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos.
ERGO Latvijā pārstāv apdrošināšanas sabiedrības ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dažādus nedzīvības apdrošināšanas veidus, un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dzīvības un veselības apdrošināšanu. ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei uzticas vairāk, kā 550 000 klientu Baltijā.
Mēs ietilpstam ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajām grupām un tiek pārstāvēta 30 pasaules valstīs. ERGO Apdrošinātāju Grupas akcionārs ir vadošā pārapdrošināšanas sabiedrība pasaulē Munich Re.

Galvenie darba pienākumi

  • Analizēt biznesa sfēru un tā procesus;
  • Definēt sistēmu analīzes principus un pielietojamās metodoloģijas un izmantojamos rīkus;
  • Identificēt procesu problēmas, cēloņus un piedāvāt optimālu risinājumu;
  • Plānot analīzes darbu veikšanu;
  • Veidot sistēmu prasību specifikācijas un dokumentāciju;
  • Sadarboties ar izstrādātāju/testētāju komandu risinājumu izstrādē atbilstoši apkopotajām prasībām.

Prasības kandidātam

  • Vismaz 2 gadu pieredze sistēmu analītiķa amatā;
  • Pieredze darbā ar Sparx Enterprise Architect vai līdzīgām sistēmām;
  • Labas komunikācijas spējas;
  • Labas latviešu valodas, angļu un vēlams krievu valodu zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • Spēja mācīties un vēlme apgūt jaunas analīzes metodes.

Mēs piedāvājam

  • Perspektīvu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Iekšējās apmācības amata pienākumu veikšanai, darbu uzsākot;
  • Labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus.

Ja pozīcija šķiet interesanta un ir vēlme uzzināt vairāk, informē mūs, sazinoties ar Anniju Babri.

Uzrunāsim kandidātus, kas tiks aicināti uz sarunu.

SIA "LikeIT", 32-14 Kr. Barona iela, Riga, LV-1050, Reg.N. 40103859256.

Additional information

Deadline for application:
Mar 31st, 2017
Location:
Riga
Contact person:
Annija Babre
Contact phone:
27133464
Type of job:

Login with:
LinkedIn Facebook Draugiem.lv Google

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Favourites

Similar job offers

popstrap.com