watermark
IBSC SIA

ERP sistēmu konsultants/-e

IBSC SIA - Rīga, Bieķensalas iela 21
Deadline
2017-08-16
Summary

Pienākumi:

  • Kvalitatīvu konsultāciju un atbalsta nodrošināšana klientiem MS Dynamics NAV
  • Tehniskās atbalsta komandas konsultēšana un apmācība MS Dynamics NAV jautājumos

Prasības:

  • Izglītība IT vai ar to saistītā nozarē vai darba pieredze līdzīgā amatā
  • Zināšanas un pieredze darbā ar ERP sistēmām (noliktavas un tirdzniecības moduļos)
  • Vēlama pieredze arī finanšu un citos moduļos
  • Iepriekšēja pieredze darbā ar MS Dynamics NAV tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas un efektīva komunicēšana tajās
  • Analītiska domāšana
  • Prasme efektīvi plānot savu laiku
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu ar mūsdienīgām tehnoloģijām
  • Iespēju sevi realizēt starptautiskos projektos
  • Apmācības programmu izaugsmei uzņēmumā, kā arī iespēju attīstīt zināšanas Microsoft Dynamics AX ERP sistēmā
  • Iespēju doties darba braucienos pie klientiem
  • Draudzīgus, profesionālus kolēģus
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, balstītu pēc pieredzes
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu
  • Dažādus kolektīvus darba pasākumus, uzņēmuma apmaksātu dalību konferencēs un semināros
  • Darba vietu mūsdienīgā birojā
  • Bezmaksas apsargātu auto stāvvietu

Ja šis darba piedāvājums Tevi uzrunāja un vēlies pievienoties IBSC komandai, piesakies, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz cv@ibsc.lv
N.B. Sazināsimies tikai ar nākamajai kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Location
Rīga, Bieķensalas iela 21
Deadline
2017-08-16
Company
IBSC SIA