watermark
LEGALBET SIA

REKLĀMAS MENEDŽERIS/-E (TRAFFIC MANAGER)

LEGALBET SIA - Rīga
Deadline
2018-01-31

Pienākumi:

  • Reklāmas iepirkšana norādītā budžeta ietvaros (izmaksu optimizācija)
  • Reklāmas kvalitātes kontrole
  • Reklāmas kampaņas budžeta plānošana
  • Reklāmas kampaņas efektivitātes analīze un jaunu kanālu meklēšana
  • Atskaišu sagatavošana, pēc uzstādītajiem kritērijiem

Prasības:

  • Zināšanas par tādiem jēdzieniem kā CPM, CPA, CPC, postback, konversija
  • Pieredze darbā ar analītiskajām sistēmām (Google Analytics, Yandex.Metrica)
  • Pierede reklāmas kampaņu vadīšanā
  • Analītiskā domāšana un spēja ātri apgūt jaunas tehnoloģijas
  • Teicamas krievu un angļu valodas zināšanas
  • Prasme strādāt komandā un patstāvīgi
  • Spēja plānot savu darba laiku un noteikt prioritātes
  • Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību

Priekšrocības:

  • Pieredze darbā ar partner programmām (Income Access, Netrefer, Playtech utt.)
  • Pieredze darbā ar izsekošanas rīkiem (AdsBridge, Voluum, TrackingDesk)

Mēs piedāvājam:

  • Modernu un mājīgu biroju Rīgas centrā
  • Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas
  • Korporatīvos pasākumus
  • Atsaucīgus kolēģus
  • Apmaksātus kursus, braucienus uz konferencēm
  • Kafiju, tēju, cepumus utt.
Location
Rīga
Deadline
2018-01-31