watermark
ITSM Delivery SIA

System Administrator

ITSM Delivery SIA - Riga
Deadline
2017-12-30
Summary

Pienākumi

  • Lietotāju darba staciju programmatūras un hardwares problēmu novēršana;
  • Darba staciju funkcionalitātes uzturēšana;
  • Kompānijas tīklu infrastruktūras organizēšanaun uzturēšana – LAN NAT un Firewall;
  • Programmatūras produktu, kuri nepieciešami darba stacijām, instalēšana, konfigurēšana un uzturēšana darba stāvoklī;
  • Reglamenta darbi, kas saistīti ar IT aparatūras uzturēšanu;
  • Prasmes un pieredze IP telefonijā (Asterix utt);
  • Perifēro iekārtu (printeri, daudzfunkciālās ierīces, faksi,telefoni, skaneri, kopētāji, monitori, klaviatūras, peles utml) funkcionalitātes nodrošināšana;
  • LST apkalpošana.

 Prasības

  • Obligāta darba ir pieredze IT sfērā;
  • Pieredze serveru administrēšanā;
  • Windows operāciju sistēmu pārvaldīšana administratora līmenī;
  • Pieredze darbam Linux vidēs.

Piedāvājam

  • Aizraujošu, atbildīgu un interesantu darbu starptautiskā kompānijā;
  • Iespēju profesionāli attīstīties un kāpt pa karjeras kāpnēm, izteikt savas idejas un ieviest inovācijas;
  • Amatam atbilstošu, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Pozitīvi domājošus, mērķtiecīgus kolēģus un vadību.
Location
Riga
Deadline
2017-12-30