watermark
JADA, SIA

Web Dizaineris

JADA, SIA - Rīga
Deadline
2017-06-10
Summary

Pienākumi

  • Mājas lapu grafiskā dizaina izstrāde
  • HTML/CSS sagatavošana pēc dizaina skicēm
  • Banneru izveide (statisku un animētu)
  • Maketu izstrāde un sagatavošana priekš drukas

Prasības

  • Iemaņas kvalitatīva, radoša, moderna un responsīva web dizaina izstrādē
  • Jāpārzina HTML5 un CSS3
  • Jāpārzina Adobe Photoshop, Illustrator programmatūra
  • Spēja patstāvīgi risināt problēmas un organizēt savu darbu

Par priekšrocību tiks uzskatīts

  • Javascript / jQuery
  • SASS / LESS
  • Bootstrap
  • Adobe Edge

Mēs piedāvājam

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Interesantus projektus
  • Ilgtermiņa sadarbības iespējas
  • Draudzīgu darba vidi
  • Iespēju strādāt stabilā, dinamiskā un perspektīvā uzņēmumā

Ja interesē pozīcija un ir vēlme uzzināt vairāk informējiet mūs piesakot savu kanidatūru uz pozīciju vai arī par interesējošām detaļām rakstot uz e-pastu janis.vanags@jada.lv

Location
Rīga
Deadline
2017-06-10
Company
JADA, SIA