watermark
JAS-Consultants

WEB Izstrādātājs

JAS-Consultants - Kr. Barona iela 20
Deadline
2018-04-30
Summary

Darba pienākumi

-        Realizēt web projektus no nulles ar visiem nepieciešamajiem komponentiem (šabloni, datu bāzes, bibliotēkas);

-        Lietotāju izsekošanas risinājumi ar Google Analytics palīdzību;

-        Realizēt web projektus ar WordPress;

-        Eksistējošo projektu uzturēšana un uzlabošana;

-        Uzlabot un papildināt SEHNER grupas mājas lapas

Prasības kandidātiem

-        Domēns un serveris (Domain & Server)

DNS uzstādījumi (DNS settings), domēnu pāradresācija (domain-redirects), SSL sertifikātu konfigurēšana (configure ssl-certificates)

-        Programmēšanas valodas

PHP, JavaScript (jQuery), HTML, CSS (SCSS), SQL, Command Line

-        Programmatūra (Software)

WordPress, Sublime, Gulp, Git, PhpStorm, phpMyadmin, FileZilla

-        Zināšanas par Google rīku izmantošanu

Google Analytics, Google Search Console, Google Tag manager

-        Latviešu, angļu valodu zināšanas, vācu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību

-        Atbildība, patstāvība, precizitāte, komunikabilitāte, organizatora spējas

Mēs piedāvājam

-        stabilu atalgojumu, sociālās garantijas;

-        interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;

-        profesionālās izaugsmes iespējas;

-        pozitīvus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus;

-        konkurētspējīgu atalgojumu;

-        darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā

Location
Kr. Barona iela 20
Deadline
2018-04-30