watermark
Kreiss

Jaunākais QlikView izstrādātājs

Kreiss - Marupe
Deadline
2018-02-26
Summary

Pienākumi:

  • Datu avotu analīze (SQL pašrakstīta bāze, ERP 1C, Excel, Google Docs) un to integrācija;
  • Datu kvalitātes kontrole, kļūdu apzināšana;
  • Komunikācija ar lietotājiem, prasību apspriešana un saskaņošana;
  • Darbs ar datiem pilnvērtīgai platformas funkcionalitātei.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā tehniskā izglītība (var būt pēdējā kursa studenti);
  • Kādas no programmēšanas valodu zināšana;
  • Laba Excel programmas pārvaldīšana;
  • Vēlama SQL valodas vaicājuma bāzes zināšanas un priekšstats par 1C programmu;
  • Analītiskā domāšana un prasme meklēt un rast nepieciešamos risinājumus;
  • Augsta atbildības sajūta, apņēmība un neatlaidīgums, kā arī spēja strādāt gan atsevišķi, gan komandā;
  • Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

 Uzņēmums piedāvā:

  • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi starptautiska līmeņa uzņēmumā;
  • Spēju attīstīt savas iemaņas un palielināt savas zināšanas;
  • Dinamisku un interesantu darbu;
  • Jaunu, pieredzējušo un draudzīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas un medicīnisko apdrošināšanu.

Lūgums sūtīt CV uz mūsu e-pastuhr@kreiss.lvar norādi „Jaunākais QlikView izstrādātājs”.

Sazināsimies ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Paldies par dalību!

Location
Marupe
Deadline
2018-02-26
Company
Kreiss