watermark
 SIA T2T

SharePoint PROGRAMMĒTĀJS

SIA T2T - Rīga
Deadline
2017-05-22
Summary

Pienākumi:

  • Piedalīties IT izstrādes projektos.
  • Veikt programmatūras izstrādi, testēšanu un ieviešanu produkcijā.
  • Veikt esošās programmatūras un lietojumu atbalsta funkcijas
  • Risinājumu uz SharePoint bāzes, izstrāde un attīstīšana
  • Zināšanu bāzes par SharePoint uzturēšana

Prasības:

  • Vismaz divu gadu pieredze darbā ar Microsoft SharePoint Server 2010 vai jaunāku versiju programmām, to konfigurēšanu.
  • Labas zināšanas par .NET ietvaru, C#, MS Visual Studio, Team Foundation Server.
  • Labas zināšanas par Javascript (JS), JS ietvariem, HTML, CSS, XML.
  • Pieredze IS izstrādē, testēšanā un uzturēšanā, IS izstrādes dokumentācijas sagatavošanā.
  • Pieredze IS arhitektūras projektēšanā, gatavu IS produktu ieviešanā.
  • Pieredze tīmekļa lietojumu (Web application) IS izstrādē.
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība vēlams datorzinātņu jomā.
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Dinamisku darbu vienā no pieredzes bagātākajiem IT uzņēmumiem Latvijā;
  • Profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas;
  • Jūsu spējām un prasmēm atbilstošu atalgojumu un labu sociālo nodrošinājumu.
Location
Rīga
Deadline
2017-05-22
Company
SIA T2T