watermark
 SIA T2T

SISTĒMU ANALĪTIĶIS

SIA T2T - Rīga
Deadline
2017-05-05
Summary

Pienākumi:

  • Analizēt biznesa sfēru un tā procesus;
  • Izprast klienta biznesa prasības un izstrādāt risinājuma piedāvājumu;
  • Apkopot prasības dokumentāli strukturētā formā;
  • Projektēt sistēmu un/vai funkcionālo bloku atbilstoši apkopotajām prasībām;
  • Izstrādāt darba uzdevumus programmētājiem;
  • Koordinēt un validēt programmēšanas darbus un rezultātus;
  • Identificēt procesu problēmas, cēloņus un piedāvāt optimālu risinājumu.

Prasības:

  • Vismaz trīs gadu pieredze sistēmu analīzē;
  • Labas saskarsmes un komunikācijas spējas;
  • Analītiska domāšana;
  • Spēja sarežģītas lietas noformulēt vienkāršā, nepārprotamā formā;
  • Atbildības sajūta, precizitāte un uzņēmība;
  • Orientēties sistēmas lietojamības principos;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Izaicinājums darbā ar jaunākajām tehnoloģijām un metodoloģijām;
  • Darāmajam ticošu un entuziastisku kolektīvu;
  • Veselības apdrošināšana, paplašinātas sociālās garantijas.
Location
Rīga
Deadline
2017-05-05
Company
SIA T2T