watermark
MMM-Service

Web Izstrādātājs

MMM-Service - Riga
Deadline
2018-05-02

Möbel-Montage-Möbius ir viens no vadošajiem uzņēmumiem mēbeļu transportēšanas un loģistikas nozarē. Vācu uzņēmums ar vairāk nekā 800 darbiniekiem un 21 gadu pieredzi. Uzņēmuma tuvāko gadu plānos ietilpst jaunas IT nodaļas atklāšana Latvijā, tādejādi paplašinot uzņēmumu Eiropas mērogā.

Sakarā ar darbības paplašināšanu pastiprināti apgūstot  Baltijas reģiona tirgu, aicinām pievienoties komandai:

Web izstrādātāju

Pienākumi:

  • Izstrādāt jaunus un uzturēt esošus uzņēmuma Web risinājumus, back office aplikācijas un back end procesus

  • Lietotāju izsekošanas risinājumi ar Google Analytics palīdzību

  • WEB lapu, kampaņu un saistīto WEB projektu dizaina izstrāde

  • Digitālo reklāmas materiālu izstrāde un ievietošana WEB lapās;

  • Mājas lapu satura izveide un paplašināšana

Mēs sagaidām:

  • Augstākā izglītība IT vai saistītā jomā  ar atbilstošu profesionālo pieredzi

  • Pieredzi darbā ar web tehnoloģijām – PHP, MYSQL, HTML, JQuery, JS

  • Zināšanas par Google rīku izmantošanu (GoogleAnalytics, Google AdWords u.c.)

  • Jebkuras citas programmēšanas valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

  • Spēja darboties patstāvīgi, augsta atbildības izjūta

  • Analītiska domāšana un spēja risināt problēmas

  • Teicamas angļu vai vācu valodas zināšanas, vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par lielu priekšrocību

  • Spēju braukt komandējumos un ilgāko laiku strādāt Vācijā

Piedāvājam:

  • Stabilu darbu un profesionālās izaugsmes iespējas

  • Amatam atbilstošu atalgojumu

  • Līgumu noformēšanu vācu uzņēmumā un attiecīgi visas vācu sociālas garantijas

  • Iespēja strādāt internacionālā kolektīvā

  • Vismaz pusgadu ilgu apmaksātu apmācību Vācijā (izmitināšanas izdevumus sedz darbadēvējs)

  • Pēc apmācībām, iespējams izvēlēties vēlamo darbu vietu Vācijā vai Latvijā.

Lai pieteiktos, sūtiet Jūsu CVar norādiWeb izstrādātājsangļu vai vācu valodā uz e-pastu. Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas  tiek  aicināti uz interviju.

Location
Riga
Deadline
2018-05-02
Company
MMM-Service