watermark
mtc. Riga SIA

Android Developer

mtc. Riga SIA - Rīga
Deadline
2017-07-31
Summary

Darba pienākumi

  • Kvalitatīvu Android aplikāciju izstrāde un uzturēšana
  • Sava laika organizēšana
  • Komunikācija un sadarbība ar kolēģiem komandā

Prasības kandidātiem

  • Pieredze Android mobilo aplikāciju izstrādē un uzturēšanā
  • Izpratne par mobile design principiem un Google's material design
  • Laba izpratne par asynchronous un multi-threaded programēšanu
  • Labas angļu valodas zināšanas
  • Pieredze ar versiju kontroles sistēmām (GIT/SVN)
  • Pieredze ar offline storage piem. sqlite, Realm
  • Izpratne ar web APIs integrāciju savienošanu ar aplikācijām
  • Izpratne par Android activity lifecycle un core android framework

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • PHP un Javascript zināšanas
  • Pieredze ar Cordova application izstrādi vecāku aplikāciju uzturēšanai
  • Zināšanas RxJava, Dagger 2 un Retrofit.
  • Pieredze iOS aplikāciju izstrādē
  • Orientēšanās "Material Design"

Mēs piedāvājam

  • Iespēju strādāt no biroja Rīgas centrā blakus lielai stāvvieta
  • Interesantus un dažādus projektus
  • Elastīgu darba laiku
  • Iespēju uz apmaksātiem lidojumiem uz Lielbritāniju satikt UK komandu
  • Internacionālus kontaktus un pieredzi
Location
Rīga
Deadline
2017-07-31