watermark
mtc. Riga SIA

Web mārketinga & SEO speciālists

mtc. Riga SIA - Riga
Deadline
2017-05-31

Šobrīd meklējam Web marketinga un SEO speciālistus Latvijā lai pievienotos mūsu komandai Rīgas birojā, kā viens no pirmajiem mtc. Rīgas SEO speciālistiem, kas nozīmē lieliskas izmaugsmes iespējas nākotnē, palīdzot mums viedot marketinga nodaļu Rīgā.

Pienākumi

  • Website SEO optimizācija viecot vienkāršas izmaiņas HTML/JS/PHP
  • Web marketings
  • Komunikācijas ar klientu un marketinga analīze
  • Google Analytics & AdWords menedžments

Nepieciešamās zināšanas

  • Pamata HTML zināšanas
  • SEO optimizācijas zināšanas
  • Laba angļu valoda
  • Google Analytics pamati

Piedāvājam

  • Atraktīvu atalgojumu
  • Iespēju strādāt no biroja Rīgas centrā ar stāvvietu blakām
  • Interesantus un dažādus projektus
  • Iespēju uz komandējumiem uz Lielbritāniju satikt UK komandu
  • Internacionālus kontaktus un pieredzi

Sūtīt CV angļu valodā.

Location
Riga
Deadline
2017-05-31