watermark
Scandic Fusion

PROGRAMMĒTĀJS

Scandic Fusion - Riga
Deadline
2017-11-03
Summary

Darba pienākumi

  • Darbs ar dažādām datubāžu tehnoloģijām (Oracle DB, Sybase IQ, Microsoft Server, Teradata, SAP HANA, u.c.)
  • Datu noliktavu datu modeļa projektēšana
  • Datu noliktavu ielādes procesu projektēšana un programmēšana
  • Datu noliktavu datubāžu optimizēšana
  • Biznesa inteliģences risinājumu konfigurācija un pielāgošana

No tevis sagaidām

  • Vismaz 2 gadu darba pieredzi PL/SQL programmēšanā
  • Vēlama pieredze ar datu noliktavas rīkiem (piemēram, Oracle Data Integrator, Pentaho Data Integrator, IBM Data stage, Informatica, SAP Data services)
  • Vēlama pieredze liela apjoma datu noliktavu izstrādē
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Iniciatīvu un atvērtību darbam komandā

Piedāvājam

  • Darbu biznesa inteliģences projektos draudzīgā profesionāļu komandā
  • Iespēju izprast kā strādā „lielais bizness” un dot reālu ieguldījumu Latvijas un Baltijas lielāko kompāniju attīstībā un efektivitātē
  • Maza uzņēmuma atmosfēru un saliedētu kolektīvu
  • Profesionālās izaugsmes iespējas
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Pozitīvu un pretimnākošu attieksmi no darba devēja puses

Pieteikuma vēstuli un CV, lūdzu, sūtiet uz e-pastu: darbs@scandicfusion.com

Location
Riga
Deadline
2017-11-03